Mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy Brwinów

Dodane: Środa, 22 Kwiecień, 2026  12:50
353 400 zł
10097 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:35 m2
  • Liczba pokoi:2 pokoje
  • Zabudowa:Kamienica
  • Tech. budowy:Cegła
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:1 piętro
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:1970
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Prezentujemy do sprzedaży ofertę lokali mieszkalnych zlokalizowanych
w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku w Brwinowie – zielonym
mieście ogrodzie, będącym częścią tzw. trójmiasta ogrodów.
Budynek posiada dwie kondygnacje, z czego każda oferuje ok. 150 m²
powierzchni użytkowej. Nieruchomość jest całkowicie wolna od
lokatorów. Lokale sprzedawane są w stanie surowym, z wymienioną
stolarką okienną i drzwiową oraz doprowadzonymi wszystkimi mediami:
wodą, kanalizacją, energią elektryczną i ogrzewaniem.
Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej części Brwinowa,
w otoczeniu niskiej zabudowy – niewysokich kamienic i domów
jednorodzinnych. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty
usługowe, restauracje, placówki edukacyjne i kulturalne, a także
tereny rekreacyjne, w tym słynny Ogród Botaniczny w Brwinowie.
Rewitalizacja budynku obejmuje: nową stolarkę okienną i
drzwiową, nowe instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, nową
elewację, termo modernizacje budynku, montaż kotłowni gazowej i
rozprowadzenie ogrzewania, remont klatki schodowej, wymianę dachu
oraz remont elewacji. Ogrzewanie zrealizowane jest w
najkorzystniejszej cenowo kotłowni gazowej w budynku, rozliczane
według zużycia liczników.
Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa.
Mamy na sprzedaż także inne lokale mieszkalne w tej inwestycji o